MENÜ 
 
 

Genel Bilgi

Genel Bilgi

 

Araç Takip Sistemleri

UyduTek Araç Takip Sistemleri, takibi istenilen taşıt ya da diğer emtianın bulunduğu noktaların tespiti ve üzerinde takip edilmek istenilen bilgilerin oluşturularak bir merkezde toplanması ve kullanıcılara hem gerçek zamanlı hem de geçmişe dönük olarak raporlamasının yapılmasını sağlamaktadır.

UyduTek Araç Takip Sistemlerinin temel kullanım amaçları; güvenlik, verimlilik, takip ve haberleşme konularında filo yöneticilerine nitelikli ve gerçek zamanlı bilgi sağlamaktır.

Firmalar UyduTek sistemi ile şirket yatırımlarının önemli bir bölümünü oluşturan emtianın takibini sağlarken, işletme giderlerinin önemli bir bölümünü oluşturan personel ve nakliye giderlerinin de verimli bir şekilde kullanılmasını kontrol edebilmektedir.

İlave ekipmanlar ile hırsızlık vb. gibi olağandışı durumlar anlık olarak belirlenmekte, polis ve diğer birimlere takip imkanı sağlanmaktadır.

İlave donanımlar üzerinden elde edilen anlık veriler ile (Örn: Isı vb.) ürün kayıplarının önüne geçilmektedir.

Taşıtın belirlenen güzergah içerisinde kullanımı kontrol edilerek verim artışı sağlanabilmektedir.


 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.