MENÜ 
 
 

Çözüm Bileşenleri

Çözüm Bileşenleri

 Çozümler Datapass 

DATA PASS

Taşıtların onboard bilgisayar sistemine bağlanan DATAPASS, taşıtın kilometresi, motor saatini alarak WGT üzerinden İstasyon Kontrol Ünitesine ileten ünitedir. Mikro DATAPASS binek taşıtların iç kabininde bulunan onboard bilgi giriş adaptörüne kolayca takılır. Standart DATAPASS ağır vasıtalarda kablo ile bağlanır. Bilgileri kablosuz olarak WGT’ye ulaştırır.

TankerMatik 

TANKERMATİK

Tanker Kontrol Ünitesi

Tanker Kontrol Ünitesi sistemi yöneten ana beyin olup içerisinde calışan yazılımlar ile tanker pompa-numaratoru, tesisattaki  elenoid ve RFID Taşıt Tanıma ve sürücü/müşteri tanıma sistemleri ile haberleşmeyi sağlar. Tankermatik, yakıt dolumun başlamasını ve bitirilmesi yönetir.

 

WGT 

WGT

Kablosuz Taşıt Kimlik Algılayıcı

Tankerde kabin icine veya dış ortama monte edilen WGT, transfer pompasının tabancasında bulunan kablosuz RFID tabanca ekipmanları ile haberleşir. WGT, tabanca ekipmanından aldığı taşıt bilgilerini Tankermatik’e şfrelenmiş güvenlik protokolu üzerinden yönlendirir.

 

TankerMatik Yazılımları 

TANKERMATİK Yazılımları

SiteOmat

Tankerde transfer pompasının yakıt ikmaline başlaması, bitirilmesi ve yönetilmesi gorevlerini yürütür. RFID sürücü tanıma sistemleri ile haberleşmeyi sağlar.

Taşıt Tanıma

RFID Taşıt Tanıma sistemlerinin çalışmasını sağlar.

 

ORTR 

ORTR

Pompacı/Sürücü RFID Karf Okuyucusu

ORTR, RFID pompacı/sürücü tanıma ünitesi pompa üzerine monte edilir. ORTR Tankermatik’e bağanır. Sürücünün yakıt verebilmesi icin Tankermatik’in bir tanılanmış kimlik bilgisi olması gerekir. ORTR sürücü veya müşteri kart bilgisini RFID temassız veya manyetik olarak algıar ve bu bilgiyi Tankermatik’e ulaştırır. Kart bilgisi istemde kayıtlı ise Tankermatik pompanın calışmasını onaylar.

 NanoPass

NANOPASS

RFID Pasif Taşıt Kimlik Ünitesi

Nanopass, Dünya da bir ilk olarak üretilmiş çok özel güvenlik sistemine sahip RFID Micro Taşıt Kimlik Ünitesidir. Nanopass yakıt deposu girişine montaj yapılır. Tek parça ünite olup chip ve anten entegredir. Özel bir yapısı ile söküldüğünde kullanılamaz duruma gelir

 

NNR 

NNR

Kablosuz Pompa Tabanca Rfid Okuyucusu

NNR Kablosuz pompa tabanca RFID okuycusu, pompa tabancası üzerine geliştirilmiş patentli bir teknoloji ile monte edilir. Pille calışır ve kablosuzdur. Atex onaylıdır. NNR ancak yetkili kişiler tarafından sokulup takılabilir. Yetkisiz sokumlerde cihaz kendi aktivasyonunu kapatır ve pasif hale gelir. Bircok tabanca tipleri ile tam uyumludur.

 

 FuelOPass

FuelOpass

RFID Pasif Taşıt Kimlik Ünitesi (Antenli)

FuelOpass, yine Dünyada ilk olarak üretilmiş cok ozel güvenlik sistemine sahip RFID Taşıt Kimlik Ünitesi olup ilave olarak halka anten ile beraber kullanılır. FuelOpass taşıtın deposuna halka anten ile monte edilir. Chip antenden ayrıdır ve antenden ayrı olarak monte edilir. Chip sokulduğunde kendini imha eder..

 

DPL5 

DPL5

Tanker Takip Sistemi

Tankerlerin GPS ile lokasyon takibi yapabılabilmesine olanak sağlayan bu sistem kendi uzerinde dahili olarak bulundurduğu GPRS modem ile verileri merkeze gonderebilir. Cihaz uzerinde hazır olarak gelen roleler uzerinden bircok elektronik cihazı kapatıp/acabilir. DPL5 cihazı icinde bulunan dahili hareket sensoru ile arac ivmelenmesi, ani durma, savrulma gibi durumları tespit ederek bunları kayıt altına alır. Tum raporlamalar, alarmlar, kullanıcının onceden belirlediği kriterlere ve periyotlara gore SMS veya e-posta olarak gonderilir.

 

 

 Teknik Özellikler

 

Çözüm Bileşenleri

 

 


 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.