MENÜ 
 
 

Çözüm Detayı

Çözüm Detayı

 Çözüm Detay Çözüm Detayları 

Akaryakıt tankerinin sürücü kabinine yerleştirilmiş olan Tanker Kontrol Ünitesi (Tankermatik) içerisindeki özel yazılımla, tankerin yakıt ikmalinin hangi taşıta ve hangi tanker sürücüsü tarafından yapıldığını kayıt edip online olarak merkez yazılımına iletir.

Tankermatik, tankerin dijital numaratörune bağlanarak yakıt çıkışlarını online kayıt eder.  Tankermatik uzerindeki RFID okuyucusu vasıtası ile ikmal yapan sürücüyü kayıt eder. Tankermatik, bağlı olduğu WGT-RFID Taşıt Algılama Ünitesi ile Tanker yakıt tabancası üzerindeki RFID Okuyucuya bağlanır.

 

 

Tanker tabancasına takılı olan kablosuz RFID Tabanca Okuycuları, tabanca taşıtın deposuna takılınca depodaki RFID Taşıt Kimlik Ünitesini algılar. İşlem sırasında taşıtın yakıt cinsi ve alabileceği yakıt miktarı kontrol edilip, yakıt ikmaline onay verilir.

Taşıta monte edilmiş DATAPASS cihazı uzerinden kilometre veya motorsaati sisteme yakıt ikmal sırasında transfer eder. Tabanca depodan çekilince yakıt ikmali kesilir.

 


 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.