MENÜ 
 
 

Çözüm Detayı

Çözüm Detayı

Yakıt Yönetim Teknolojileri Çözüm

İstasyon yönetim odasında veyahut pompa yanına yerleştirilen Turpak İstasyon Kontrol Ünitesi içerisindeki özel yazılımla birlikte istasyonun yakıt ikmal, stok, pompacı, taşıt dolum kayıtlarının yapılıp, merkeze iletilmesini sağlar. İstasyon Kontrol Ünitesi (İKÜ), pompa otomasyon yazılım ile pompalara bağlanarak yakıt çıkışlarını online kayıt eder. İKÜ tank otomasyon yazılımı, akaryakıt tanklarındaki sensörlere bağlanarak yakıt stoklarını takip eder.

İKÜ taşıt tanıma yazılımı ile Taşıt Kimlik Okuyucu ve kart okuyuculara bağlanarak Taşıt Tanıma Sistemi ve Surucu/Pompacı tanıma sistemini takip eder. Pompa tabancasına takılı olan kablosuz tabanca okuycuları, tabanca taşıtın deposuna takılınca depodaki Taşıt Kimlik Ünitesini algılar. İşlem sırasında taşıtın yakıt cinsi ve alabileceği yakıt miktarı kontrol edilip, yakıt ikmaline onay verilir. Datapass üzerinde kilometre ve motor saati, yakıt ikmali ile beraber anında transfer edilir. Tabanca  depodan çekilince yakıt ikmali otomatik kesilir.

 

 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.