MENÜ 
 
 

Fafnir

Çevresel koruma da dahil olacak şekilde tank seviyesi ölçümü

VISY-X sistemi, sadece tank seviyesi bilgilerini içermekle kalmıyor, aynı zamanda çevresel sensör bileşenlerini de kapsıyor.

VISY-X içindeki elektronik batırma sistemi sayesinde, tank seviyesi ölçümü maliyet optimizasyonu ve akaryakıt istasyonlarının lojistiğinin yanında, insanı ve çevreyi de koruyacak şekilde dizayn edilmiştir.

Su tespit fonksiyonuyla entegre olması, kalite kontrol hususuna önemli bir katkı sağlıyor. İsteğe bağlı olarak, bu gerçek zamanlı hacim ve sızıntı takibini de sağlayabilir. Uzaktan veri transferini desteklemesi de önemli bir kalite kontrol aracıdır.

 


 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Vatan Cad. Ortadoğu İş Merkezi No:2 Kat:4 Çağlayan 34403 İSTANBUL

TURPAK © 2018 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 6000 877

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.