MENÜ 
 
 

Fiyat Değişim Yönetimi

Fiyat Değişim Yönetimi

 

"Fiyat değişim yönetimi ile stokların alıs ve satış fiyatları
girişler esnasında doğru ve anlık olarak izlenebilir."

 

 

Alış fiyatlarının kontrolünü sağlamak için, alış evraklarının girişi esnasında kullanıcının karşına yeni açılan ekranda girişi yapılan ürünlerin; hangi tedarikçiden, hangi tarihte, kaç adet ve hangi birim fiyatla alındığı, o dönem ki satış fiyatı ile mevcut evrakta girilen alış fiyatı ve kar marjı hesaplamalarına göre olması önerilen satış fiyatı konusunda bir bilgilendirme ekranı gelir. Fiyat değişim yönetiminde, satış fiyatları ile ilgili bir değişiklik yapılmak istenildiğinde, sistem otomatik olarak alış fiyatını kontrol ederek, satış fiyatının alış fiyatının altında olması durumunda kullanıcıyı ikaz ederek işlem yapılmasını engeller.

 

 

 

 

 

 


 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.