MENÜ 
 
 

Genel Bilgi

Genel Bilgi

Performansınızı zirveye taşımak için akaryakıt istasyonunuza daha yakından bakın

Doğru kararlar almak için işletmenize daha yakından bakmalısınız. Turpak’ın – akaryakıt tedarik & satışı ve daha fazlası için -  ForeVision – İşletme İçgörüşü ve Optimizasyon yazılım paketi, akaryakıt istasyonlarının bilgi akışı için tek yazılım paketidir.

 

Turpak’ın ForeVision işletme bilgi akış yazılım paketi, akaryakıt istasyonlarının ve marketlerinin işletme performanslarını yükseltmek için özel olarak tasarlanmış bir yazılım paketidir. 1500 akaryakıt istasyonuna başarıyla kurulmuş bu modüler ve kolay kurulabilen yazılım pakedi, ilk kullanım gününden itibaren, akaryakıt fiyatlarını, akaryakıt alım satımını ve market satışlarını optimize eden akıllı analitik kabiliyetleri ile akaryakıt istasyonlarına birçok fayda sağlanmasına imkan vermektedir.

ForeVision, bir tesise kurulabilir, ya da bir tür hizmet sağlayıcısı (SaaS) olarak çalışabilir. Bu kapsamlı platform beş farklı modülü içermektedir. Akıllı bir gösterge paneli, Müşteri sadakati iyileştirme modülü, market ürün gamı ve analiz modülü, yakıt fiyat optimizasyonu, ve tank envanter yönetimi. İstasyon işletmecileri, bu modüllerin birini kullanmakla işe başlayıp, tüm modülleri kullanma hususunda kendilerini eğitebilirler.

Günümüzün rekabetçi iş çevresinde, akaryakıt istasyon işletmecileri, ticari istihbarata, iş zekasına ve yüksek miktarda fonksiyonel veriyi işlemeye ihtiyaç duymaktadır. Bu ister işletme içi satış verileri olsun, ister anahtar müşteri satış trendi olsun, ister de rekabet edilen şirketlerin fiyatları olsun, bu veriler, işletme içgörüşü ve optimizasyon kriterlerinde ciddi önemler arz etmektedir

 

ForeVision, işletmecilerin doğru iktisadi karar odaklı analizleri yapabilmesi suretiyle, kârlılığı mümkün olan en yüksek seviyeye çıkartıp, maliyetleri düşürebilmesini sağlamaktadır. Bu, akaryakıt istasyonları ve market satışları bazında önemli bir rekabet avantajı sağlar. Bu sistem gerçek zamanlı verilerle çalışır. Bazı benzer sistemlerin yaptığı gibi eski ve ticari değerleri olmayan verilerle değil.

ForeVision’ın özel yazılım algoritması, istasyon yöneticilerine, işletmecilere, bölge direktörlerine ve ilgili tüm yöneticilere alınması planlanan aksiyonlarla aynı doğrultuda,  isabetli analitik tahminlerde bulunur

ForeVision, geçici lisanslama modeli ile faaliyet gösterir ve istasyonlara kurulum gerektirecek şekilde ya da hizmet yazılımı olarak çalışır.

  

 

Faydalar

  • İstasyon kârlılık analizi
  • Rekabet piyasasında akaryakıt fiyatları optimizasyonu
  • Dinamik indirim politikası önerileri
  • Müşteri davranışlarını proaktif olarak etkilemek ve öngörmek
  • Müşteri sadakatini algılamak, müşteri satın alma alışkanlıklarını tespit etmek ve istenen sonuçlara ulaşmak için tedbirler almak
  • En uygun market ürünlerini ve fiyatlarını saptamak

 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.