MENÜ 
 
 

Merkez İstasyon Yönetimi

Merkez İstasyon Yönetimi

Merkezi istasyon yönetimi ile istasyonları yönetebilir, stok, cari. hesap planı. tahsilat kodları gibi temel tanımları tek bir noktadan yapabilir ve istasyonların alış, satış ve mevcut stok durumlarını konsolide olarak raporlayabilirsiniz.

Geliştirdiğimiz replikasyon sistemi ile istasyonlarda ki satışlar durmaksızın (İnternet Kesintisi, Merkezi sistem Server Problemi vb sebeplerden etkilenmeden) devam edebilir ve bilgiler yine merkezin belirlediği zaman aralıkları ile istasyon ve merkez arasında çift yönlü olarak taşır. Bu yapı sayesinde merkez, istasyon ve istasyonlar arasındaki bilgi alış verişleri kullanıcıların denetimine gerek olmaksızın otomatik olarak sistem üzerinden hareket edebilmektedir.

Replikasvorı ile istasyonların yönetimleri, kullanıcı yetkilerinden, fiyat seçimine, indirim haklarından, limit tanımlarına kadar merkezin kontrolüne geçer, Artık manuel uygulamalar ile kayıt aktarımları son bulmuş bunun yerine sistematik alarak çalışmakta olan replikasyonlu veri akışı devreye girmiştir. Stok kartları, fiyatlar, sevk irsaliyeleri, sayım bilgileri, kampanya tanımları, tahsilat çeşitleri, satış bilgileri, muhasebe kayıtları gibi tüm hareketler bu yapıda çift taraflı olarak taşınmaktadır. Log yapısı ile aşamaları izleyebilir ve gerektiğinde müdahale edebilirsiniz,


 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.