MENÜ 
 
 

Safety Stars Programı

Safety Stars Programı

 

Sosyal Sorumluluk Projesi olarak Güvenli Sürüş

Safety-Stars™ (Sürüş Güvenliği) programıyla Filo yöneticilerine, sadece sürücülerinin araçlarını nerede ve ne zaman kullanıldıklarının bilgisini sağlamakla kalmayıp nasıl kullanıldığı hakkında da detaylı rapor verir. Safety Stars programı güvenli sürüş için pozitif bir yaklaşımdır ayrıca bu sistem ile sürücülerde güvenli sürüş alışkanlığı yaratılırken, sürücü kaynaklı hataların önüne geçilir.

Şirket İtibarınızı Arttırır

Filodaki sürücülerde güvenli sürüş bilinci yaratarak, trafik kurallarına uyulmasını sağlar. Böylece trafik kazalarına karışma oranlarını da aşağıya çeker. Ayrıca filonun, rota planlaması sayesinde daha etkin kullanımıyla birlikte müşterilere daha iyi hizmet verilmesini sağlar.

 

 


 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.