MENÜ 
 
 

Genel Bilgi

Genel Bilgi

Özel Çözüm Olanakları

Uydutek filo yönetim sistemleri, müşteri odaklı çalışma prensibiyle standart araç takip uygulamalarının yanı sıra sektörel bazda kullanıcılarının ihtiyaçlarına özel projeler de sunar. Müşteri isteklerine özel yazılımlar ve donanımlarla birlikte her türlü tasarruf ve güvenlik için özel sektörel çözümler sunulur.

Turizm Şirketlerinde Yol Güvenlik Sistemi

VARAN Turizm Safety Stars™ programını kullanarak, otobüslerinin  nerede ve ne zaman bulunduklarının yanı sıra  nasıl kullanıldığı hakkında da bilgi sahibi olabiliyor ve böylece yolcularına daha güvenli ve konforlu bir hizmet sağlıyor.

Güvenli Sürüş Kontrol ve Notlandırma Sistemi

Demir Bükey Akademi ve BMW Rider Academy'de kullanılan Safety-Stars™ programı sayesinde sürücülere daha güvenli sürüş teknikleri hakkında eğitim verilirken, raporlama üzerinden de ani frenaj, hızlanma ve savrulmanın araç üzerindeki etkisi görülebilmektedir.

Nakliye Dağıtım Ağı Kontrolu ve Takip Sistemi

Rota planlama sistemiyle dağıtım ağındaki sürücülerin uğrayacakları noktalar, bu noktalarda harcayacakları ve yolda geçirmeleri gereken zamanlar hesaplanarak, gün sonunda detaylı olarak raporlanarak verimli bir filo yönetim sistemi kullanılmaktadır.

Sıcaklık Kontrollu Taşımacılık ve Takip Sistemi

Termistör ek bağlantısı ile araçlardaki sıcaklık değişimleri sürekli takip edilerek,  herhangi bir sıcaklık değişimiyle oluşacak  maddi kayıpların önüne geçilir.

Servis Filoları Kontrol ve Takip Sistemi

Servis araçlarına takılan Araç Takip Sistemleriyle birlikte servis aracı öğrenci evinin sokağına geldiğinde öğrenci velisinin telefonuna mesaj atılarak hem öğrencinin dışarıda uzun süre servis beklemesinin hem de servis aracının öğrenciyi beklerken harcadığı rölanti zamanın önüne geçilir.

Güvenlik Firmalarında Zırhlı Araç Takip Sistemi

Zırhlı Araçlara entegre olabilecek Araç Takip Cihazı ile taşıt tamamen sensörler yardımıyla taranarak tehlike arz edebilecek herhangi bir durumda filo yöneticisi anında uyarılır. Böylece istenmeyen durumlara anında müdahale edilerek maddi kayıpların önüne geçilir.

Motosikletli Kurye Kontrol ve Takip Sistemi

Motosiklet için özel su geçirmez yapıya sahip olan DPL cihazı ile kuryelerin, dağıtım kontrolü tam sağlanır. Bu sayede can güvenliği ve teslimat süre aralığının çok önemli olduğu bir sektörde kurye filosu daha etkili şekilde yönetilerek, hem tasarruf hem de emniyet açısından rakiplerle fark yaratılır.


 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.