MENÜ 
 
 

Stok Yönetimi

Stok Yönetimi

 

 "Stoklarınızın en verimli şekilde yönetilmesini sağlar."

 

 

İşletmenizin satın alma ve satış bölümlerinizin ortak bilgi gereksinimini karşıladığı gibi stoklarınızın değerini, seviyesini anlık izlemenize, depo raf yapısı ile adresleyebilmenize ve detaylı şekilde inceleyerek etkin yönetebilmenize olanak tanır. Stok yönetimi ile stok kartlanızını kategori bazında gruplayabilir ve bu gruplandırmalarda; fiyatlandırma, özel kod tanımlama, indirim grubu ve KDV grubu gibi kategorik bazda tanımlamalar yaparak, bunları yine kategori kırılımları ile raporlayabilirsiniz.

 

Özellikle yakıt fiyat değişimlerinde istasyonda bulunmanıza gerek olmaksızın,belirlediğiniz saatte ya da vardiya kapanışı sırasında otomatik olarak stok kartlarında ve pompada yakıt fiyatlarını değiştirebilirsiniz.

 

Market stoklarındaki fiyat değişikliklerinde kullanılan fiyat arşivleme opsiyonu ile yaptığınız fiyat değişikliklerini geriye dönük saklayabilir ve geçmiş tarihteki satış fiyatlarınızı ürün bazında raporlayabilirsiniz. Stok kartlarınız için raf yapısı / ürün etiketlerini kendiniz dizayn edebilir ve bu etiket tanımlarını yazdırabileceğiniz gibi kullandığımız uluslararası EDI formatları ile tedarikçilerinizden stok kartlarını ve barkodlarını alarak sisteminize import edebilirsiniz.

 

 

 

 

 


 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Vatan Cad. Ortadoğu İş Merkezi No:2 Kat:4 Çağlayan 34403 İSTANBUL

TURPAK © 2018 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 6000 877

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.