MENÜ 
 
 

Genel Bilgi

Genel Bilgi

Kendi Akaryakıt Tankeri Olan Filolara Maksimum Performans ve Fayda

Turpak TYT (Tanker Yönetim Teknolojisi) çözümleri kendi istasyonu ve akaryakıt tankeri olan filoların yakıt tüketimlerini, yönetimlerini yapabilmeleri için baştan sona çözüm sunmaktadır. Sistem, yakıt ikmallerini araç başına ve stok kayıtlarını anlık yaparak, yöneticilere tankerden yapılan yakıt ikmallerini kontrol etme gücü vermektedir. Tanker  yönetim Teknolojisi birden fazla istasyon ve filo yönetimi içinde uygun altyapı sağlamaktadır.

Kendisini Kanıtlamış ve Sınıfının En İyisi

Turpak Tanker Yönetim Teknolojisi Türkiye ve Dünyada yüzlerce akaryakıt tankerinde sektörünün lider ürünü olarak 30 yılı aşkın süredir çalışmaktadır. Filolar, %30 kadar tasarruf sağlayan Turpak Tanker Yönetim Teknolojisi ile yakıt ikmallerini tam kontrol altına alabilmektedirler.

 

 

Filolar için İdeal Çözüm

Tanker Yönetim Teknolojisi, kendi istasyonu ve akaryakıt tankeri olan filoların yakıt giderlerini kontrol edip, optimum gidere düşürmelerini sağlayan en ideal çözümdür.

Önemli Tasarruf

Tanker Yönetim Sistemi sağladığı kontrol mekanizmaları ile filolara önemli derece yakıt gider optimizasyonu sağlamaktadır.

Yüksek Verimlilik ve Kontrol

Tanker Yönetim Sistemi tüm ikmal ve stokları anında kayıt ederek giriş ve çıkış mutabakatı ile yüksek kontrol mekanizması sağlamaktadır.

Baştan Sona Çözüm

Tanker Yönetim Teknolojileri kendi tankerleri olan filoların tanklara, araçlara yapılan dolumu ve hangi pompacı tarafından yapıldığını takip edebilmektedir.

 

 

 


 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.