MENÜ 
 
 

Genel Bilgi

Genel Bilgi

 

Turpak ForeFuel Taşıt Tanıma Teknolojileri ile  güvenli ve  hızlı yakıt alımı sağlanmaktadır.  Pratik ve çok kolay montajı yapılan RFID kimlik ünitesi ile donatılmış taşıtın deposuna RFDI’ li pompa tabanca takılınca, sistem otomatik yakıt dolumunu başlatmaktadır. Sistem, filolara ve petrol şirketlerine önemli katma değer sağlamaktadır.

Kendini İspatlamış Teknoloji

Turpak Forfuel sistemi, dünyada 6 Milyonun üzerinde taşıt ve 16.000’in üzerinde istasyonda çalışmaktadır. Her yıl yarım milyonun üzerinde taşıt, Forfuel sistemine dahil olmaktadır.

 

Dünya Lideri Çözüm

Turpak ForeFuel RFID taşıt tanıma teknolojisi dünya lideridir. 6 Milyonun üzerinde taşıt ve 16000’in üzerinde istasyon sistemi kullanmaktadır.

Önemli Tasarruf

Taşıt Tanıma Teknolojileri yakıt gideri yüksek olan filoların kaçınılmaz bir çözüm ortağıdır. Filolara ve sürücülere yakıt kullanım suistimallerini ortadan kaldırarak rahatlık verir.

Kolay Kurulum

Tamamen kablosuz olan sistemin saha kurulumu ve bakımı çok kolaydır.

Özel eşsiz Teknoloji

Taşıt ve istasyon cihazları sökülmeye, çalınmaya karşı özel güvenlik altyapısına sahiptir. Pompa tabanca okuyucusu ancak yetkili servis tarafından aktif hale getirilebilir.

 

TTS Avantajlar Avantajlar

Petrol Şirketine Avantajlar

Kamu İhalelerine Girebilme

Kamu filo yakıt satış ihalelerine teklif verebilmeyi sağlar.

Sadık Filo Müşterisi ile Satış Artışı

Filolara tasarruf sağlatan ve değer katan bir sistem ile, Petrol şirketine sadık müşteri sayısını arttırmaya katkı sağlar.

Yenilikçi İmajı

İleri teknoloji ile yenilikçi ve fayda sağlayan şirket imajını kuvvetlendirir.

 TTS Avantajlar

Filolara Avantajlar

Mükemmel bir akaryakıt gider kontrolü

Taşıt bazında düzenli Akaryakıt Tüketim Raporları ile km, litre, tutar, dolum tarihi, yer ve saat bilgileri takip edilir. Takip edildiği sürece olası kaçakları engeller.

Kart yok, Para yok, Fiş yazmak yok

Taşıtınız pompa tarafından otomatik olarak algılanır. Dolum bilgileri otomatik olarak transfer edilir. Taşıt sürücüsü para ödemek zorunda kalmaz.

Taşıtın kilometresini otomatik okuma

Her akaryakıt alımında taşıtın kilometre bilgileri otomatik olarak okunur ve raporlanır.

Taşıtın kullandığı yakıt cinsini tanır

Programlanmış yakıt cinsi dışında başka bir yakıt cinsinin dolumunu engeller. Böylece taşıtınıza hata sonucu yanlış yakıt konulamaz.

Taştın deposu haricinde dolum yapılmasını engeller

Tanımadığı taşıta yakıt vermez. Pompa tabancası taşıtın deposundan çıkarıldığında dolum işlemini otomatik olarak keser. Taşıt dışında başka bir yere dolum yapılamayacağı için ödediğiniz akaryakıt bedelinin taşıtlarınızın deposuna girdiğinden emin olursunuz.

Pompadan otomatik olarak bilgi alışı

Bütün bilgiler el değmeden tam otomatik olarak aktarılır. Hiç bir sistem dışı müdahaleye izin vermez. Doğruluğundan emin olduğunuz bilgileri raporlar halinde size ulaştırır.

Derhal Bilgilendirme

Dolumdan sonra, sürücüye dolum bilgileri pompa üzerindeki yazıcıdan alınır.

Aylık düzenli rapor

Bu raporlar ile taşıtların kilometrede tükettiği akaryakıt miktarlarını karşılaştırma imkanı elde edilir. Aynı zamanda taşıtın hangi istasyonlardan ve ne zaman dolum yaptığı tespit edilir.

 

 


 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.