MENÜ 
 
 

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

 UyduTek DPL

Düşük maliyetli az enerji tüketen ve yüksek performanslı bir cihazdır. Uygulama alanımız bireysel kullanımdan başlayarak yüklü takip sistemlerine uzanan bir yelpazede görüntüleme raporlama ve takip sistemini içermektedir.

DPL ünitesinin geniş boyutta programlama alanına sahip olan güçlü mikroişlemcisi kullanıcılara var olan özelliklerini değiştirebilme ve kendileri için uygun gördükleri yeni özellikleri ekleme imkanı sağlamaktadır. Benzersiz tasarımı ile cihazın ömrü kullanıcıların gelecekteki taleplerini de karşılayacak yapıdadır.

DPL, yüksek hassasiyetteki GPS alıcısı uzun ömürlü şarj edilebilir batarya, GPRS cep telefonu modülü, kulaklık ve mikrofon girişi, alarm butonu için ek giriş, switch bağlantısı, kapı sensörü, hareket sensörü donanımlarına sahiptir. Ayrıca opsiyonel olarak parmak izi yada keypad ile şifrelemeye olanak tanıyan ek donanımlar için de DPL üzerinde ek girişler bulunur.

Araç takibi kullanımında, cihazın elektriği kesildiği taktirde bile üzerindeki batarya cihazı besleyerek güvenlik gerekçeleri ve çalınma gibi durumlar için aracın takibini olanaklı kılmaktadır.

Küçük ebatları ve dahili bataryası istenildiği takdirde DPL' in personel takibi için kullanımına olanak sağlar.

Kompakt Tasarım

Minimal tasarımı GPS alıcısı ve GSM antenini bünyesinde barındırarak tamamen güvenli ve fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır.

Dahili Hafıza ve Sıkıştırma

Dahili hafıza ve sıkıştırma özellikleri sayesinde veri kaybı yaşanmaz. Daha fazla veri daha düşük iletişim maliyetiyle iletilir.

Gelişmiş Mikroişlemci

Uzaktan erişimle programlanabilme özelliği ile mevcut fonksiyonlar değiştirilerek gelecekteki taleplerinizde karşılanır.


 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.