MENÜ 
 
 

Genel Bilgi

Genel Bilgi

Filo Yönetim Sistemi

Daha Etkin Kontrol

Filonuzu 7 gün 24 saat sürekli kontrol altında tutarak, iş dışı seyahatlerin önüne geçilmesini sağlar. Mesai başlama ve bitiş zamanlarıyla ilgili raporlar sunar ve rota tanımlaması özelliğiyle filonuzun üzerindeki kontrolünüzü ve denetiminizi arttırır. Böylece daha verimli bir iş akışı sunar.

Yakıt Tasarrufu

Ani hızlanma, yavaşlama, savrulma, ani frenleme, rölantide uzun süre çalışma ve yüksek hız yapılmasını kontrol ederek aracın güvenli sürüş kurallarına uygun kullanılmasını kontrol eder. Böylece yakıt masraflarından yıllık % 25'lere varan oranlarda tasarruf sağlar.

Araç Servis ve İletişim Giderlerinde Düşüş

Filonuzdaki araçların iş dışı seyahatlerle fazla km yapmasını ve kötü kullanım sonucu doğabilecek ek bakım masraflarını engelleyerek, servis ve kullanım maliyetlerinde tasarruf sağlar. Ayrıca sürücülerinin nerede olduklarıyla ilgili telefon görüşmelerini de ortadan kaldırarak iletişim giderlerinde düşüş sağlar.

Gelişmiş Servis Ağı

Türkiye'nin 81 ilinde hizmet veren , ayda yaklaşık 30.000 araca montaj yapan konusunda tecrübeli ve sertifikalı 60'a yakın bölge servisi ve mobil ekipleriyle birlikte gelişmiş servis ağı.

Çağrı Merkezi

7 gün 24 saat açık olan Çağrı Merkezimizle Uydutek, müşterilerinin hizmetindedir.

Gelişmiş Sunucu ve Harita Sistemi

Sahip olduğu haritanın dışında,Google harita alt yapısı, uydu görüntüleri ve Microsoft 3D harita ile uydu görüntüleri üzerinden Türkiye’nin 81 il ve ilçesinin ve KKTC’nin karayolları ve sokaklarını kapsayan alt yapısı sayesinde filolar kesintisiz olarak anlık takip edilirler.

Uydutek Web Portal, araç bilgilerine anında ulaşılan ve kolaylıkla filonun yönetilebileceği bir platformdur. Herhangi bir ek yazılım veya program kurulumu gerektirmeyen Uydutek Filo Yönetim ve Takip Sistemleriyle birlikte filoyla ilgili bilgilere, internet bağlantısı olan her yerde ulaşılır.

Mobil Takip

Uydutek Filo Yönetim Sistemi sayesinde bilgisayar başında olmadan, filolar cep telefonundan bile takip edilebilir.


 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.