MENÜ 
 
 

Vardiya Yönetimi

Vardiya Yönetimi

Vardiya yönetimi ile tek ekranda ve devam eden vardiya şatışları detaylı olarak izlenebilir. Banka POS bilgilerinin aktarımı ile  devam eden vardiya içerisinde girilen POS tutarları bankadan alınan elektronik ortamdaki dosya aktarımı ile karşılaştırılarak takip edilir. Vardiya yönetim sisteminde istasyonlar otomatik ya da manuel seçenekleri ile tek bir noktadan Vardiya kapanışı sağlanabilmekte ve vardiya kapanış bilgileri sms ile istasyon yetkilerine gönderilebilmektedir.

 

 

" Online muhasebe entegrasyonu sayesinde
resmi muhasebe fişi otomatik olarak oluşturulur."

 

 

Her vardiya sonunda tank envanteri ile pompa satışları karşılaştırılarak (vardiya ve günlük bazda) detaylı fire raporları üretilebilmekte, Yakıt ve market satışları ve hasılatları ayrı ayrı ve toplu olarak raporlanabilmektedir. Ayrıca vardiya işlemleri sonrasında online muhasebe entegrasyonu sayesinde resmi muhasebe fişi otomatik olarak oluşturulur. Çift yönlü entegrasyon ile tüm değişiklikler muhasebe fişinde otomatik olarak güncellenir.


 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.