MENÜ 
 
 

Genel Bilgi

Genel Bilgi

 

1

ABÜ (Ara Birim Ünitesi)

Tüm pompalara entegre, kalitesini kanıtlamış, müşteri güvenini kazanmış.

2

 

-30C +60C 

Turpak VISION Pompa Yazar Kasa’nın tüm Plastik ve Metal parçaları akaryakıt istasyonlarında kullanıma uygundur. Sıcak, soğuk, yağmur ve toz gibi dış ortam şartlarına uyumludur.

3

7/24 Çağrı Çözüm Merkezi

Türkiye'nin her yerine tek noktadan otomasyon, yazar kasa ve taşıt tanıma için en hızlı servis hizmeti.

4

23 Yıl

Sektörde 23 yılı aşkın süredir kesintisiz şekilde kaliteli ekipman ve üstün hizmet desteği vermektedir.

5

Tasarruf

Turpak otomasyon servisleri ile kasa servislerinin aynı olması hız, zaman, işçilik ve servis mobilizasyon maliyetlerinde tasarruf sağlamaktadır.

6

Ödeme ve Sadakat Sistemleri ile Uyumluluk

Turpak yazar kasalar otomasyon sadakat sistemler ile tam uyumludur ve %100 entegredir. Her türlü geliştirme tek bir firma tarafından yapıldığından dolayı hem zaman hem de ekonomik tasarruf sağlar.

7

Kalite

Turpak yazar kasa bileşenlerini oluşturan donanımlar, konusunda dünya çapında lider firmalar tarafından geliştirilmektedir.

8

Pompa Yayında Ödeme

Opsiyonel Dahili POS ile Temassız, Çipli ve TR Kare Kod ile kredi kartı ödemelerinizi pompa yanında gerçekleştirebilir, zaman tasarrufu sağlar.

9

 

Markette Ödeme

Market POS ile Temassız, Çipli, TR Kare Kod ve manyetik ile ödemeler gerçekleştirilebilir. Plaka girişi olmadan sadece plaka seçerek ödeme yapılma sayesinde hatalı veri girişi önlenir ve zaman tasarrufu sağlanır.

 


 
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.