MENÜ 
 
 

ISO 20000-1 BTHYS Politikası

ISO 20000-1 BTHYS Politikası

TURPAK A.Ş.’nin iç ve dış müşterilerine sunduğu otomasyon,taşıt tanıma,müşteri tanıma sistemleri kurulum hizmetlerinin güvenilir, tutarlı, kaliteli ve sürekli iyileştirme prensibine dayalı olarak uygun maliyetlerle, ilgili yasa ve yönetmeliklere uyarak sağlanabilmesi için ISO 20000-1 standardına dayalı hizmet yönetim sistemini kurmak, işletmek ve geliştirmek amacıyla oluşturulmuştur.

Hizmet yönetimi ve gereksinimlerinde ulaşılmak istenen hedef, müşteri memnuniyetidir. Bu amaçla verilen hizmetlerden sonra düzenli olarak müşteri memnuniyetini belirlemeye yönelik sorgulama ve ölçme yöntemleri devreye alınmıştır.

Müşteri odaklı olarak çalışan TURPAK A.Ş.’in hedefi, servis seviye anlaşmalarını ve sözleşmeli müşteri şartlarını eksiksiz yerine getirebilmek için her bir servis sürecindeki süreç performans hedeflerini yakalamak, servis vermekte olduğu müşterilerinin iş sürekliliğini sağlamak ve servis süreçlerini iyileştirmektir.


 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.