MENÜ 
 
 

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Turpak, çalışanlarını şirketin en değerli varlığı olarak kabul eder ve insan kaynaklarının en verimli şekilde değerlendirilmesini planlar.

Tüm Turpak çalışanları, şirket vizyon ve misyon bilincine ve ürettiğimiz ürünlerin kalitesinin, insan yaşamındaki öneminin sorumluluğuna sahip, sürekli yenilik peşinde koşan, değişim ve farklılaşmaya inanan, genç ve dinamik bir ailenin üyeleridirler.

Ortak hedeflerimize ulaşmak için şirket kültürümüze uyum sağlayacak nitelikte sürekli gelişime, öğrenmeye ve kendisini yenilemeye açık, proaktif, çevresine duyarlı bireyleri kazanmak ve bu bireylerin yeni başarılara imza atması için gerekli motivasyonu sağlamak, insan kaynakları politikamızın temelidir.

Turpak, başarısının temeli olarak kabul ettiği takım ruhuyla hareket etme bilincini tüm personeline kazandırarak, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Açık pozisyonları görmek için tıklayınız.

Genel Başvuru için mail adresi : ik@turpak.com.tr


 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Vatan Cad. Ortadoğu İş Merkezi No:2 Kat:4 Çağlayan 34403 İSTANBUL

TURPAK © 2016 Tüm hakları saklıdır. Site by LuckyEye

ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 6000 877