MENÜ 
 
 

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Turpak, çalışanlarını şirketin en değerli varlığı olarak kabul eder ve insan kaynaklarının en verimli şekilde değerlendirilmesini planlar.

Tüm Turpak çalışanları, şirket vizyon ve misyon bilincine ve ürettiğimiz ürünlerin kalitesinin, insan yaşamındaki öneminin sorumluluğuna sahip, sürekli yenilik peşinde koşan, değişim ve farklılaşmaya inanan, genç ve dinamik bir ailenin üyeleridirler.

Ortak hedeflerimize ulaşmak için şirket kültürümüze uyum sağlayacak nitelikte sürekli gelişime, öğrenmeye ve kendisini yenilemeye açık, proaktif, çevresine duyarlı bireyleri kazanmak ve bu bireylerin yeni başarılara imza atması için gerekli motivasyonu sağlamak, insan kaynakları politikamızın temelidir.

Turpak, başarısının temeli olarak kabul ettiği takım ruhuyla hareket etme bilincini tüm personeline kazandırarak, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Açık pozisyonları görmek için tıklayınız.

Genel Başvuru için mail adresi: insankaynaklari@turpak.com.tr


 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.