MENÜ 
 
 

TURPAK HAKKINDA

HAKKIMIZDA

1999 yılında "Taşıt Tanıma Sistemi" vasıtasıyla akaryakıt sektörünü otomasyonla tanıştırmaya başladığımız günlerden bugüne kadar 2.5 milyonun üzerinde taşıtta, 7.000’nin üzerinde akaryakıt istasyonunda ilk Turpak tarafından geliştirilen otomasyon çözümleri çalışmaktadır. Bugün Turpak, Dow Jones ve Nasdaq borsalarında hisseleri işlem gören Vontier grubunun bir parçası olan Gilbarco’nun bir iştiraki olarak Türkiye’nin en büyük akaryakıt ve LPG dağıtım şirketlerinin pompa, tank otomasyonu, taşıt tanıma ve ödeme sistemlerinin tek çözüm ortağıdır.

Turpak, Enerji Bakanlığı bünyesindeki Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından Yetkilendirilmiş Otomasyon Şirketi lisansı almış olup aynı zamanda Maliye Bakanlığı onaylı pompa yazar kasa (ÖKC) üreticisidir.

Bununla birlikte Turpak, Türkiye’nin ilk 500’deki Sanayi ve Ticari Kuruluşlarının kurumiçi (inhouse) tesislerindeki en büyük pompa ve tank otomasyonu, taşıt tanıma teknolojisi çözüm ortağıdır.

Turpak, Türkiye'de ilk RFID Taşıt Tanıma Sistemi kurulumları ve ardından, Pompa Otomasyonu, Entegre Tank Otomasyonu, Entegre Market Otomasyonu, RFID Müşteri Tanıma Sistemi, Akaryakıt ve LPG Tanker Otomasyon Sistemi, Adblue pompa ve tank otomasyon sistemi, taşıt tanıma entegreli yıkama otomasyonu ile sektörü yeniliklerle tanıştırmıştır. Türkiye'de ilk Kablosuz İstasyon Otomasyonu ile sektörü altyapı tadilat işleminden kurtararak hem zaman hem de maliyet tasarrufu sağlamış ve en önemlisi altyapı tadilat çalışmaları sırasında karşılaşılabilecek SEÇ-G risklerini ortadan kaldırmıştır.

Bu ürünlere ilave olarak istasyon İstatiksel Envanter Mutabakatı (SIR), Mobil Ödeme, Sadakat programları, Merkez Ofis Yazılımları, Akaryakıt Güvenlik ve Kamera-Alarm Sistemleri, Akaryakıt Erken Uyarı Sistemleri, Araç Takip Sistemleri,  Akıllı Kamera ile Taşıt Tanıma ve Yazar Kasalar ile sektörünün baştan sona ihtiyaçlarını, Turpak kalitesinde hizmet vererek, tek noktadan karşılayabilmektedir.

Turpak, akaryakıt dağıtım şirketleri ve filo sahibi şirketlerin işlerini daha verimli ve kârlı yönetebilmeleri için, kazandıran teknolojiler sunmaktadır.

Sektörün otomasyonla tanışması ve bugün otomasyonun alışagelmiş bir düzeye ulaşmasında tüm Turpak ailesinin ve çözüm ortaklarının emeği çok büyüktür. 

Turpak, bugün 4.500 m2’lik son teknoloji ile donatılmış yeni binasında, 200 kişilik kadrosuyla ve 100’e yakın Araç ve İstasyon Yetkili Servisiyle sektöre otomasyon çözüm ortağı olarak liderlik etmektedir.

Turpak, Türkiye’de Enerji Bakanlığı, Maliye Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı ile beraber ortaklaşa yürüttüğü birçok projede ülke ekonomisine katkı sağlayan ve destek veren bir şirket olmaktan gurur duymaktadır.


 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.