MENÜ 
 
 

•Sanoil, Otomasyon Çözümlerinde Turpak Markasını Tercih Etti…

•Sanoil, Otomasyon Çözümlerinde Turpak Markasını Tercih Etti…

  • Faaliyetine 2012 yılında başlayan ve  geleceğe yatırım yapan, yenilikçi yaklaşımı ile sürdürülebilir bir büyümeyi misyon edinip müşteri odaklı çalışan ve marka değerini arttıran  Sanoil, Otomasyon çözümlerinde seçimini Turpak’tan  yana kullandı.

Otomasyon sistemlerini Turpak’ın teknolojik alt yapısı ile yenilediklerini ve son derece memnun olduklarını belirten Sanoil Yönetim Kurulu Başkanı Barış ŞEN, Turpak’ın Akaryakıt Otomasyon Servis Ağının Türkiye’nin 81 ilinde 7/24 yaygın olduğunu ve gerektiğinde desteklerini her zaman gördüklerini, ayrıca Akaryakıt Dağıtım şirketlerine sunmuş oldukları Teknolojik geliştirmeler ve çözümler ile sektörün dinamiklerini belirlediklerini ifade etti.

Turpak’ın geliştirdiği projeleri Sanoil istasyonlarında hayata geçirmeyi planladıklarını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Barış Şen, Turpak ile yakaladığımız sinerji uzun yıllar devam edecektir dedi.


Geri Dön
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Vatan Cad. Ortadoğu İş Merkezi No:2 Kat:4 Çağlayan 34403 İSTANBUL

TURPAK © 2018 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 6000 877

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.