MENÜ 
 
 

•TURPAK, “Korona Virüsle İş Hayatına Devam Rehberi” ni Yayınladı

•TURPAK, “Korona Virüsle İş Hayatına Devam Rehberi” ni Yayınladı

  • TURPAK, “Korona Virüsle İş Hayatına Devam Rehberi” ni Yayınladı 

• COVID 19 virüsüne karşı aldığı önlemlerle dikkatleri üzerine çeken Turpak, bu alanda bir yeniliğe daha imza atarak ofise geçiş süreçleri ile ilgili  “Korona Virüsle İş Hayatına Devam Rehberi”ni yayınladı.

 COVID 19 virüsünün Türkiye’de de görülmeye başlamasının hemen ardından aldığı tedbirlerle Türkiye akaryakıt sektöründeki çalışmalarını aksatmadan sürdüren Turpak, bu doğrultuda yeni tedbirleri de hayata geçirerek müşterilerine kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.

Bugüne kadar birçok yeniliğe imza atan Turpak, şimdi de yeni bir yeniliğe imza atarak firmaların iş yerlerinden müşterilerine hizmet vermeye yavaş yavaş  başlaması  ile ofise geçiş süreçleri ile ilgili  ”Korona Virüsle İş Hayatına Devam Rehberi”ni paylaştı. Bu rehberde Turpak çalışmaları kapsamında seviyeler belirlenerek, ofise geçiş süreçleri ile alakalı önlemler ve senaryolar aşama aşama açıklanmaktadır.

 •TURPAK, “Korona Virüsle İş Hayatına Devam Rehberi” ni Yayınladı


Geri Dön
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Vatan Cad. Ortadoğu İş Merkezi No:2 Kat:4 Çağlayan 34403 İSTANBUL

TURPAK © 2018 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 6000 877

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.