MENÜ 
 
 

•Turpak Sistemlerinin Kurulumları, Konusunda Uzman Turpak Ekipleri Tarafından Başarı ile Tamamlanıyor…

•Turpak Sistemlerinin Kurulumları, Konusunda Uzman Turpak Ekipleri Tarafından Başarı ile Tamamlanıyor…

  • TURPAK ekipleri, Türkiye’nin her noktasında Emişli ve aynı zamanda Manifoldlu tesisat olan tanklarda EPDK’nın istemiş olduğu aktif tank yönetimini, geliştirmiş olduğu elektronik sistem sayesinde  istasyonlarda başarıyla uyguluyor.

Kurulum ve devreye alma işlemleri TURPAK’ın kendi bünyesindeki uzman ekip kadrosu ile yapılmaktadır. TURPAK, müşterilerine istasyon otomasyon ve teknik servis hizmetleri dışında tesisat altyapılarında da son teknolojik çözümleri sunmaktadır.

Automanifold Ünitesi: Manifoldlu (farklı tanklarda aynı tür yakıt olan) tanklarda aktif tank yönetimini gerçekleştiren özel bir kullanıcı arabirimidir.

Automanifold sistemi, şu an Manifoldlu tank sistemlerinde kullanılan pako şalterin yerine de geçecek dijital bir sistemdir. Bu sistem sayesinde Manifoldlu tanklarda hangi tankın kullanıldığı ve istenildiğinde bilgisayar üzerindeki erişim ile ilgili grubun hangi tankı kullanacağı belirlenmektedir.

Emişli Sistem Kontrolü:  Emişli tesisata sahip tanklarda bulunan küresel vanaların sökülerek, yerine pnömatik vana montajı yapılmasıyla bu yapıyı yöneten elektronik sistemdir.

TURPAK, Emişli Manifold sistemlerinde de kendi geliştirdiği çözüm ve testlerini başarıyla tamamladığı cihazlar ile sistemi tam otomatik hale getirerek müşteri taleplerini karşılamaktadır.


Geri Dön
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Vatan Cad. Ortadoğu İş Merkezi No:2 Kat:4 Çağlayan 34403 İSTANBUL

TURPAK © 2018 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 6000 877

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.