MENÜ 
 
 

•Turpak ,Transfer Dönemi Öncesi Bayi Toplantılarına Online Olarak Devam Ediyor…

•Turpak ,Transfer Dönemi Öncesi Bayi Toplantılarına Online Olarak Devam Ediyor…


  • COVID-19 Salgını süresince bölge servislerinin sağlık durumlarını yakından takip eden ve saha çalışmalarında herhangi bir aksama yaşamadan çalışmaya devam eden TURPAK, yetkili servisleri ile iletişimini online toplantılar sayesinde daha da güçlendiriyor.

15 günde bir gerçekleştirilen online toplantılarda; Eylül transfer döneminde COVID-19 sürecinin  nasıl daha etkili ve verimli şekilde geçirilebileceğinin yanında, ileriye dönük projeler için de fikirler paylaşıldı .

Salgın süresince alınan tedbirler, sahada yaşanılan sorunlar ve taleplerin dile getirildiği toplantıların çok verimli geçtiğini söyleyen Turpak bayi ve yetkilileri, bu toplantıların daha sık bir şekilde yapılarak her konuda beyin fırtınası yapılması gerektiği yönünde fikir birliğine vardılar.

 

 

 

 

 

 

 

   


Geri Dön
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Vatan Cad. Ortadoğu İş Merkezi No:2 Kat:4 Çağlayan 34403 İSTANBUL

TURPAK © 2018 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 6000 877

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.