MENÜ 
 
 

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ TURPAK,YANINIZDA…

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ TURPAK,YANINIZDA…

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ TURPAK,YANINIZDA…
• Taşıt Tanıma İle Tam Entegre Turpak Araç Takip Sistemleri
 Filo sahipleri, Turpak Araç Takip Sistemleri yazılımlarıyla ağır iş makinalarının çalışma süreleri dahil tüm araçlarında km bazlı Taşıt Tanıma Entegrasyonu sayesinde günlük- aylık limiti belirleyerek ilgili raporlamalar ile akaryakıt tüketimlerini kontrol altına alabilmektedirler.
  
• Turpak da Mobil ve Sabit Platformlar İçin Yeni Ara Yüz  
Günümüzde artık birçok günlük işlerimizi bir lokasyona bağlı kalmadan cep telefonlarından, pc veya tablet üzerinden yapabilmekteyiz. Filo yönetiminde sürekli teknolojik gelişim içinde olan Turpak, günden güne geliştirdiği Araç takip sistemleri yazılımları ile Android ve  IOS tabanlı cep telefonlarından, PC ve tabletler üzerinden tüm verilere 7/24 anlık erişim sağlayabilmektedir. 
 
• Ekonomik Çözümlerde TURPAK
Turpak A.Ş müşterilerinin tüm ihtiyaç ve isteklerini analiz ederek en iyi çözümleri üretmeye devam ederken, ürettiği bu çözümler ile de satın alma ve kiralama kullanım alternatifleri sunmaktadır. Şirket yatırımlarının önemli bir bölümünü oluşturan emtianın takibini sağlarken, işletme giderlerinin önemli bir bölümünü oluşturan personel, personel güvenliği, hırsızlık vb. gibi olağandışı durumlar anlık olarak belirlenip, polis ve diğer birimlere bildirim ile takip imkanı sağlayarak araç güvenliğini ve yakıt giderlerinin de verimli bir şekilde kullanılmasına olanak sağlayabilmektedir. 

Geri Dön
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Vatan Cad. Ortadoğu İş Merkezi No:2 Kat:4 Çağlayan 34403 İSTANBUL

TURPAK © 2018 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 6000 877

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.