MENÜ 
 
 

Erk Petrol POAŞ İstasyon Yetkilisi Ali Görür’e sorduk

Erk Petrol POAŞ İstasyon Yetkilisi Ali Görür’e sorduk

Sektöre 2003 yılında başladığını ve  yıldan bu güne hep Petrol Ofisleri'nde çalıştığını söyleyen Ali Görür,burada yöneticiliğe başladığından beri CPT İstasyon uygulamasını kullandığını söyledi.

Satış ve stok kontrolü açısından hemen hemen her gün kullandığını söyleyen Ali Bey, "eğer masamda değilsem, ki genelde masamda olmuyorum, cep telefonumdan kontrollerimi rahatlıkla yapabiliyorum. Uygulamayı en çok anlık satış ve stok kontrolleri için kullanıyorum.
 
Cpt İstasyon mobil uygulaması ile  iş yerimi kamerayla izliyormuşum gibi görüyorum. Eskiden sürekli istasyonu arayıp ne kadar sattığımızla ilgili bilgi almaya çalışırdık. Biz satış odaklı bir firma olduğumuz için satış ve stok verilerimizi görmemiz önemli. Bu açıdan çok avantajlı.

Telefonumdan, istediğim zaman her yerde bağlanabiliyorum. Uygulama kullanım açısından kolay. Tüm özelliklerini rahat bir şekilde kullanabiliyoruz.

Uygulamayı duyar duymaz, Turpak merkezi arayıp kullanıcı adı talep ettim. Turpak bu uygulamayı yeterince anlatıyor diye düşünüyorum. Diğer kullanıcıların da bu kolaylığı fark edip niye kullanmıyorum diye kendilerine sorması gerekiyor. Tüm istasyon yetkililerine CPT İstasyon uygulamasını kullanmasını şiddetle tavsiye ediyorum." dedi


Geri Dön
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Vatan Cad. Ortadoğu İş Merkezi No:2 Kat:4 Çağlayan 34403 İSTANBUL

TURPAK © 2016 Tüm hakları saklıdır. Site by LuckyEye

ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 6000 877