MENÜ 
 
 

Saha Denetlemelerine BP Katkısı

Saha Denetlemelerine BP Katkısı

Turpak ve BP, Altın Kurallar Çerçevesinde Saha Denetimleri Yaptılar.

Turpak üst yönetim, müdür, yönetici ve mühendislerinden oluşan LIF (Leadership in Field) ekibinin tüm Türkiye genelinde gerçekleştirdiği saha denetlemeleri tüm hızıyla sürüyor. Proaktif yaklaşımla sistemli, kararlı ve uygulanabilir seviyeyi sürekli kılmayı hedefleyerek çalışma alanındaki iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerine uyulup uyulmadığını gözlemlemek için gerçekleştirilen bu denetlemeler sonucunda uygunsuzluklar tespit edilip, riskler bertaraf edilerek daha güvenli bir çalışma ortamı oluşturulması hedefleniyor. 

Turpak Teknik Hizmetler Müdürü Sn. Görkem Çelikkılıç ile BP yöneticileri Sn. Tümay Büyükaslan ve Sn. Tolga Ertan’ın, Altınova BP istasyonunda gerçekleştirdiği saha denetlemesinde saha çalışma alanı ve servis aracı kontrolleri gerçekleştirilmiştir. BP Altın Kurallar ve Turpak Altın Kurallarının göz önünde bulundurularak incelemelerin yapıldığı denetlemede tespit edilen eksiklikler üzerinde tartışılarak düzeltici önleyici faaliyetler belirlenmiştir. Denetleme sonrası Tümay Bey’in güvenlik kültürü ile alakalı tecrübelerini aktardığı toplantıda iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin tutum ve davranışlar üzerinde durulup, örnekler verilerek hedef sıfır mottosunun önemine değinildi.


Geri Dön
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Vatan Cad. Ortadoğu İş Merkezi No:2 Kat:4 Çağlayan 34403 İSTANBUL

TURPAK © 2018 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 6000 877

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.