MENÜ 
 
 

Shell Emniyet Günü Gerçekleştirildi.

Shell Emniyet Günü Gerçekleştirildi.

Turpak, “Shell Emniyet Günü” nün 13.'sünü bu yıl  27 Mart 2019 Çarşamba günü gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi söyleşi, slayt gösterileri ve karşılıklı diyalog şeklinde geçen “Emniyet Günü” Turpak merkez ofisinde yapıldı. Bu yılın teması “I AM GOAL ZERO’’, oldu ve geçen yıl olduğu gibi “Önemsemek, Risklerin Normalleştirilmesi ve İkilemler” konularına odaklanıldı.

Risklerin değerlendirilerek, proaktif bakış açısıyla önlemlerin alınması gerektiğinin vurgulandığı bu organizasyona,Turpak üst yönetim kadrosu, müdür, yönetici ve çalışanlarının oluşturduğu 80 kişilik ekip katılım gösterdi. Turpak 2019 yılı SEÇ hedeflerinin başında yer alan ‘’GOAL ZERO’’ mottosunun ne kadar önemli olduğu herkes tarafından tekrardan anlaşıldı.


Geri Dön
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Vatan Cad. Ortadoğu İş Merkezi No:2 Kat:4 Çağlayan 34403 İSTANBUL

TURPAK © 2018 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 6000 877

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.