MENÜ 
 
 

Silivri Belediyesi ile TURPAK Arasındaki İşbirliği Artarak Devam Ediyor.

Silivri Belediyesi ile TURPAK arasındaki iş birliği artarak devam ediyor.

Antik Çağdaki isminin Selymbria veya Selybria olduğu bilinen kent, doğal bir limana sahip olması ve önemli ticaret yollarının üzerinde bulunması sebebiyle her dönemde önemini korumuştur.

Bu sebeple İstanbul’un en köklü yerleşkelerinden olan Silivri ilçesinin yerel yönetim başarılarının arkasında yoğun teknoloji kullanımı yatıyor.

Yenilikçi yerel yönetim anlayışına sahip Silivri Belediyesi inovasyon yaratan teknolojileri vatandaşlarının hizmetine sunarak yaşanılabilir alanlar kurmayı hedefliyor.

İlçe belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Araç Takip ve Kontrol Birimi Covid19 pandemi günlerinin zorlu çalışma koşullarında operasyonlarını titizlikle sürdürmeye ve vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor

4 yılı aşkın süredir Sabit ve Mobil akaryakıt ikmal noktalarında Turpak otomasyon çözümlerini kullanan Silivri Belediyesi Turpak ile servis bakım anlaşmasını yenileyerek, zorlu koşullarda otomasyon ve taşıt tanıma altyapısını verimli bir şekilde 24 saat kesintisiz kullanmaya devam etmektedir.

İlçede yaklaşık 300 araç ve iş makinasının tüm yakıt ikmallerini güvenli, hatasız, ve doğru verilerle takip edilebiliyor.


Geri Dön
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.