MENÜ 
 
 

TURPAK Bayi Toplantıları Online Olarak Devam Ediyor…

TURPAK Bayi Toplantıları Online Olarak Devam Ediyor…

  • TURPAK, Bayi Toplantıları Online Olarak Devam Ediyor

 

  • Hız kesmeden ve ara vermeden bayileri ile toplantılarına devam eden Turpak, ileriye dönük projeler için de beyin fırtınası yapıyor.

COVID-19 Salgını süresince saha çalışmalarında herhangi bir aksama yaşamadan çalışmaya devam eden TURPAK, yetkili servisleri ile iletişimini online toplantılar ile daha da güçlendiriyor.

Salgın süresince alınan tedbirler, sahada yaşanılan sorunlar ve taleplerin dile getirildiği toplantıların çok verimli geçtiğini söyleyen Turpak bayi ve yetkilileri, daha sık bir araya gelip beyin fırtınası yapılmasının faydalı olacağı yönünde fikir birliğine vardılar.


Geri Dön
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Vatan Cad. Ortadoğu İş Merkezi No:2 Kat:4 Çağlayan 34403 İSTANBUL

TURPAK © 2018 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 6000 877

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.