MENÜ 
 
 

TURPAK, PANDEMİ SÜRECİNDE KULLANICI EĞİTİMLERİNİ ONLINE OLARAK VERMEYE DEVAM EDİYOR…

TURPAK, PANDEMİ SÜRECİNDE KULLANICI EĞİTİMLERİNİ ONLINE OLARAK VERMEYE DEVAM EDİYOR…

  • TURPAK, PANDEMİ SÜRECİNDE KULLANICI EĞİTİMLERİNİ ONLINE OLARAK VERMEYE DEVAM EDİYOR…

Maden alanlarında Turpak Otomasyon Sistemlerini tercih eden Özkoyuncu Madencilik’e tüm akaryakıt ikmal operasyonunu tek noktadan takip edip yönetebileceği CentroWeb yazılımının eğitimi, pandemi sürecinden dolayı Online olarak verildi.

 1949 Yılında Mustafa Koyuncu ve Ali Rıza Özderici tarafından, Türkiye`nin o yıllardaki tek entegre demir-çelik tesisi olan Kardemir’e, demir cevheri temin etmek amacıyla kurulan Özkoyuncu Madencilik bugün Türkiye`nin en büyük madencilik şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Daha önce Özkoyuncu Madencilik’in sabit üç farklı maden sahası ile iki mobil tankerinde ve 166 adet iş makinasında Pompa ve Tank Otomasyonlarını devreye alıp, doğru araca doğru yakıt ikmalini sağlayan Taşıt Tanıma Sistemlerini kuran Turpak, şimdi de Turpak web tabanlı merkez ofis platformu server ve veri güvenliği maliyetlerini ortadan kaldırarak ciddi tasarruf sağlayan CentroWeb ile destek vermeye devam ediyor.

 Geniş katılım sağlanan eğitim,soru-cevap şeklinde ilerledi ve çok verimli geçti.


Geri Dön
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Vatan Cad. Ortadoğu İş Merkezi No:2 Kat:4 Çağlayan 34403 İSTANBUL

TURPAK © 2018 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 6000 877

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.