MENÜ 
 
 

Tamer Şengönül, GTÜ'de Konuştu

Turpak CEO’su Tamer Şengönül, Gebze Teknik Üniversitesi’ne konuşmacı olarak davet edildi

05-06 Mart 2019 tarihlerinde IEEE Gebze Teknik Üniversitesi Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen “6.Bilim ve Teknoloji Günleri” konferansına, Turpak CEO’su Tamer Şengönül konuşmacı olarak davet edildi.

Bilim ve Teknolojide öncü, yenilikçi ve inovatif şirket yöneticilerinin konuşmacı olarak katıldığı etkinliğe, Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinden gelen akademisyenler ve öğrenciler katıldılar. Bilim ve teknoloji çatısı altında iş dünyası ile köprü kuran etkinlikte tecrübelerini paylaşan Tamer Şengönül “İlham Ver, Cesaretlendir” mottosu ile çok başarılı ve bir o kadar da eğitici olan sunumunu, Einstein’ın “Aslında herkes bir dahidir… Ama siz kalkıp bir balığı ağaca çıkma yeteneğine göre yargılarsanız, balık tüm ömrünü bir aptal olduğuna inanarak geçirecektir.” sözü ile pekiştirdi ve değişimin gerekliliğini vurguladı.

Gençlere;

  • Hayallerinizden vazgeçmeyin
  • Umudunuzu her zaman koruyun
  • Hedefler koyun ve odaklanın
  • İnancınızı yitirmeyin

diyerek sunumunu tamamlayan Şengönül, "Gençlerin her zaman yanındayız" dedi.


Geri Dön
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Vatan Cad. Ortadoğu İş Merkezi No:2 Kat:4 Çağlayan 34403 İSTANBUL

TURPAK © 2018 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 6000 877

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.