MENÜ 
 
 

Turpak, Koronavirüs Önlemlerine Ara Vermeden Devam Ediyor

Turpak, Koronavirüs Önlemlerine Ara Vermeden Devam Ediyor

COVID-19 Salgınının ilk yayılmaya başladığı andan itibaren, pandemi ile yaşama için alınacak önlemler kapsamında belirlediği seviyeler ile tüm çalışanları için gerekli önlemleri alarak sektörün takdirini toplayan Turpak, salgının seyrini de dikkate alarak çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Salgın sürecinde tüm dünya tarafından aktif bir şekilde kullanılmaya başlanan video konferans uygulamaları sayesinde, bayileri ve çalışanları ile sık sık toplantılar gerçekleştirerek motivasyon ve performans arttırmayı hedefleyen Turpak yetkilileri;

“Türkiye genelinde Turpak Yetkili Servis ve Montaj personelinin sorumluluk bölgelerini kapsayan akaryakıt istasyonlarına hizmet verebilmesi adına birçok uygulamayı hayata geçirdik.

Kritik operasyonlar dahil olmak üzere lojistik ve tüm yetkili servislerin, herhangi bir karantina durumu sonrasında iş devamlılığını her şartta yerine getirmelerini sağlayacak prosedürleri yürürlüğe soktuk.

Her montaj çalışması için maske ve dezenfektan paketlerini tüm çalışanlara ücretsiz gönderdik ve çalışanların kişisel koruyucuları kolaylıkla edinmelerini sağladık.

İçişleri bakanlığı tarafından yayınlanan tebliğleri takip ederek görevlendirme belgeleri, izinler ve oluşturulan yedek ekipler ile servislerimizin herhangi bir aksaklık olmadan faaliyetlerine  devam etmelerini sağladık.

HES kodu uygulaması ile kontrollü sosyal hayat kapsamında, çalışanların herhangi bir risk taşıyıp taşımadığını ve risk taşıyanların karantina süreçlerine alınması operasyonlarını her gün kontrol ettik.

Pandemi süresinde edindiğimiz bilgi ve tecrübeler ile  yeni normal düzende ya da karşı karşıya geleceğimiz her türlü durumda üst yönetimimiz, bayilerimiz ve çalışanlarımız ile şartlar ne olursa olsun hazırlıklı ve dayanıklı olacağımızın bilinmesini isteriz”

dediler.

Önce Tedbir,  Önce Sağlık…

 


Geri Dön
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.